Czcionka:

A+A-

Kontrast:

Semestralne podsumowania

Semestralne podsumowania

Za nami już czas ferii i zasłużonego odpoczynku. Wracamy więc do szkolnej rzeczywistości - ciągle niestety w wymiarze online. Mamy jednak nadzieję, że to już ostatnie chwile z takim systemem pracy. A że nic ostatnimi czasy nie dzieje się normalnym trybem, to i w szkole dopiero po feriach nastapi podsumowanie pierwszego półrocza pracy. I tak najbliższe terminy przedstawiają się następująco:

  • do 22 stycznia - wystawianie ocen za pierwszy okres nauki
  • 25 stycznia - godz. 15:00 - rada klasyfikacyjna
  • 28 stycznia - godz. 14:00 - rada plenarna podsumowująca pierwszy okres nauki
  • 28 stycznia - godz. 17:30 - wywiadówka - spotkanie z Rodzicami lub Opiekunami (online)

Z perspektywy ucznia najważniejszym wydaje się być ten czas do 22 stycznia, kiedy to zostaną wystawione oceny za pierwsze półrocze nauki. Jest więc jeszcze chwila, by poprawić to, co wymaga poprawy. Jakkolwiek po feryjnym lenistwie nie jest łatwo zmobilizować się do ciężkiej pracy, to jednak zachęcamy, aby troszkę powalczyć o lepsze oceny, a motywacją niech będzie perspektywa nabycia Wiedzy i Umiejętności, które kryją się za czasem poświęconym na naukę, ale też Stypendium Prezesa Rady Ministrów, które przypadnie w udziale najlepszemu pod względem średniej ocen uczniowi w szkole :-)

Ot taka szkolna rzeczywistość...

 

Przypominamy też o konkursie czytelniczo-literackim: Oblicza… polska literatura współczesna – oblicza rzeczywistości… - szczególy w osobnym materiale. Na prace czekamy do końca stycznia - i jak zawsze zachęcamy do czytania, zwłaszcza polskiej literatury współczesnej!

Data dodania: 2021-01-18 08:28:06
Data edycji: 2021-01-18 11:28:39
Ilość wyświetleń: 253

Kalendarz

Olimpiady

Zgłoś się do olimpiady przedmiotowej!
Więcej informacji

Konkursy

Zgłoś się do konkursu szkolnego!
Więcej informacji
Bądź z nami
Aktualności i informacje
Biuletynu Informacji Publicznej
Facebook