Czcionka:

A+A-

Kontrast:

Nauczanie zdalne/ Zmiany na egzaminie maturalnym 2021 / Zmiany w organizacji roku szkolnego/ Zmiany terminów Rad Pedagogicznych i styczniowego zebrania z Rodzicami / Przeczytaj koniecznie - procedury Covid

Nauczanie zdalne/ Zmiany na egzaminie maturalnym 2021 / Zmiany w organizacji roku szkolnego/ Zmiany terminów Rad Pedagogicznych i styczniowego zebrania z Rodzicami / Przeczytaj koniecznie - procedury Covid

Szanowni Państwo!

Informujemy, że od 19 października 2020 r. uczniowie naszej szkoły, zgodnie z zalecaniami Ministerstwa Edukacji i Nauki, odbywają naukę zdalną.

Po zakończeniu ferii zimowych, od 18 stycznia 2021 r. , nauczanie zdalne w szkołach ponadpodstawowych będzie kontynuowane. 

https://www.gov.pl/web/edukacja-i-nauka/organizacja-nauki-w-szkolach-i-placowkach-po-feriach


Pozostawiamy Państwu możliwość skorzystania z zasobów biblioteki szkolnej w określonych warunkach, z wykorzystaniem rezerwacji książek przez E-Bibliotekę - szczegóły w załączniku Zasady wypożyczania książek w czasie zdalnego nauczania.

 

Ważne: w środę 16 grudnia zostało podpisane rozporządzenie Ministra Edukacji i Nauki wprowadzające zmiany w przebiegu egzaminu maturalnego 2021. Wszelkie informacje z tym związane znajdą Państwo na stronach Ministerstwa pod linkiem:

https://www.gov.pl/web/edukacja/wymagania-na-egzaminach-osmoklasisty-i-maturalnym

 

Wprowadzone ostatnio zmiany w przepisach prawa oświatowego wpływają na zmiany w organizacji pracy szkoły. Tym samym do 22 stycznia 2021 r.  wydłużony zostaje termin wystawienia ocen klasyfikacyjnych za I okres nauki.

Przesunieciu ulega termin klasyfikacyjnej Rada Pedagogicznej, która odbędzie się 25 stycznia 2021 r. (poniedziałek, godz. 15:00), a także termin posiedzenia plenarnej Rady Pedagogicznej podsumowującej I okres nauki - 28 stycznia 2021 r. (czwartek, godz. 14:00).

 

I co bardzo ważne dla Rodziców i Opiekunów, przesunięciu ulega również termin styczniowego zebrania, które odbędzie się  28 stycznia 2021 r. (czwartek, godz. 17:30).

 

Prosimy również o zapoznanie się z procedurami obowiązującymi w czasie pandemii!

Data dodania: 2030-09-18 19:46:22
Data edycji: 2021-01-18 11:25:54
Ilość wyświetleń: 1198

Kalendarz

Olimpiady

Zgłoś się do olimpiady przedmiotowej!
Więcej informacji

Konkursy

Zgłoś się do konkursu szkolnego!
Więcej informacji
Bądź z nami
Aktualności i informacje
Biuletynu Informacji Publicznej
Facebook