Czcionka:

A+A-

Kontrast:

Profile klas

LXXXI LO w ofercie edukacyjnej na przestrzeni prawie trzydziestu lat swojej działalności, oferowało możliwość wyboru różnych profili i związanych z nimi rozszerzeń przedmiotowych. W ostatnim czasie jednak skupiliśmy się na czterech podstawowych profilach:

  • dziennikarskim - klasy A (w roku 2022/2023 będzie to profil humanistyczno-społeczny)
  • językowo-turystycznym - klasy B
  • matematycznym - klasy C
  • przyrodniczym - klasy D

W roku szkolnym 2022/2023 rozszerzamy ofertę edukacyjną o piątą klasę o profilu biznesowym (szczegóły w zakładce Oferta edukacyjna...)

 

Poniższe prezentacje są relacją z działań podejmowanych przez poszczególne klasy w ramach swojego profilu. Nie stanowią jednak oferty ekukacyjnej. Zależy nam, by przybliżyć Państwu, co ciekawego dzieje się w szkole (jakie projekty były realizowane przez dany profil), nie oznacza to jednak, że w kolejnych latach będziemy realizować podobne przedsięwzięcia - tym bardziej, że poszczególne roczniki naszych uczniów różnią się w możliwościach wyboru przedmiotów rozszerzonych (także w ramach danego profilu). Oferta na rok szkolny 2022/2023 znajduje się w zakładce Oferta edukacyjna na rok szkolny...., a poniższe prezentacje mają charakter wyłącznie poglądowy.

Data dodania: 2020-09-14 08:21:22
Data edycji: 2022-01-14 14:55:22
Ilość wyświetleń: 19040

Kalendarz

Olimpiady

Zgłoś się do olimpiady przedmiotowej!
Więcej informacji

Konkursy

Zgłoś się do konkursu szkolnego!
Więcej informacji
Bądź z nami
Aktualności i informacje
Biuletynu Informacji PublicznejElektroniczna Platforma Usług Administracji Publicznej
Logo Facebook
Facebook