Deklaracja dostępności
Reset
Reset

Biegi przełajowe - WOM - Aleksandra Polkowska laureatką IV miejsca w Warszawie

Spieszymy donieść, że Aleksandra Polkowska z klasy 3b w piątek 6 października pobiegła w finałowych zawodach uczniowskich Mistrzostw Warszawy. Ola uzyskała 4. wynik biegu, co daje jej prawo startu w kolejnych zawodach - Mistrzostwach Mazowsza. Niewiele zabrakło do medalu, ale czwarte miejsce w Warszawie to olbrzymi sukces naszej zawodniczki.

Gratulacje dla Oli i dalej trzymamy kciuki, życząc jeszdcze lepszego wyniku w zawodach na szczeblu wojewódzkim!!!

----------------------------------------

W czwartek 28.09.2023r. na Polach Mokotowskich odbyły się biegi przełajowe w ramach Warszawskiej Olimpiady Młodzieży. Na starcie stanęła liczna grupa Fredrzan zarówno w kategorii dziewcząt jak i chłopców w różnych grupach wiekowych. Pierwszych 10 miejsc kwalifikowało się do kolejnego etapu zawodów. Taką kwalifikację zdobyła Aleksandra Polkowska z klasy 3b, która zajęła 5 miejsce w swojej grupie. Ola pobiegnie więc w kolejnym etapie, który odbędzie się już w piątek 6. października.

Kibicujemy i trzymamy kciuki!!!

A wszystkim pozostałym zawodnikom dziękujemy za udział w biegach i ruch, który sprzyja zdrowiu :-)

Opiekunami uczestników zawodów była pani prof. Weronika Saganowska i pan prof. Wojciech Adaszewski

Data dodania: 2023-10-05 10:22:20
Data edycji: 2023-10-09 09:29:19