Opcje widoku
Powiększ tekst
Powiększ tekst
Pomniejsz tekst
Pomniejsz tekst
Kontrast
Kontrast
Podkreślenie linków
Podkreślenie linków
Deklaracja dostępności
Deklaracja dostępności
Reset
Reset

Fredro na sportowo

Fredro na sportowo

Tradycyjnie ostatnie dni kończącego się roku szkolnego we Fredrze mijają na sportowo. Pierwszy dzień Fredrowskich Dni Sportu toczył się pod hasłem rozgrywek zespołowych. Do rywalizacji stanęły drużyny piłki nożnej i siatkówki, ale też swój spacer w duchu nordic walking odbyli miłośnicy tej formy ruchu.

 

Pogoda dopisywała więc wszystko przebiegało zgodnie z planem i założeniami nauczycieli wychowania fizycznego. A sama rywalizacja była zacięta, poszczególne mecze stały na bardzo wysokim poziomie, ale zawsze w duchu fair play. Wygrali wszyscy ci, którzy włączyli się do zabawy, bo przecież nie o wynik tu chodziło, ale o wspólne spędzanie czasu i szlifowanie kondycji na zbliżające się wakacje. Do wyników wrócimy jak zakończy się rywalizacjia.

 

W cieniu sali gimnastycznej (dosłownie) toczył się również tradycyjny FredroPlener. Prace naszych Artystek, w tym Absolwentek, które z sentymentem dołączyły do grupy kopistek można oglądać na wystawie udostępnionej na parterze szkoły.

 

Drugi dzień zmagań Fredrowskich Dni Sportu to wyprawa rowerowa i turniej koszykówki. Zapraszamy wszystkich do wspólnej zabawy.

 

Data dodania: 2024-06-18 22:19:58
Data edycji: 2024-06-18 22:38:04
Ilość wyświetleń: 370

Kalendarz

Olimpiady

Zgłoś się do olimpiady przedmiotowej!
Więcej informacji

Konkursy

Zgłoś się do konkursu szkolnego!
Więcej informacji
Bądź z nami
Aktualności i informacje
Biuletynu Informacji Publicznej
Logo Facebook
Facebook
Biuletynu Informacji Publicznej