Czcionka:

A+A-

Kontrast:

Fredrowskie Dni Sportu 2022

Fredrowskie Dni Sportu 2022

Niestety pogoda pokrzyżowała nieco nasze sportowe szyki. Z racji na padający deszcz trudno bylo przystąpić do rywalizacji na szkolnym boisku. Na szczęście zawody w siatkówkę i koszykówkę odbyły się w sali gimnastycznej.  Zaciętym pojedynkom dzielnie sekundowali kibice, a nad całością rozgrywek czuwali pani prof. Wioletta Stępkowska i pan prof. Wojciech Adaszewski.

 

Z okien pogodowych skorzystali przedstawiciele nordic walking pod opieką pani prof. Beaty Janiszewskiej i grupa rowerowa dowodzona jak zawsze przez pana prof. Mirosława Ponikowskiego. Pani prof. Reurowicz z kolei udalo się z grupą dotrzeć suchą stopą do Muzeum Karykatury.

 

To co nie udało się do końca pierwszego dnia nadrobiliśmy drugiego. Przy pełnym słońcu odbyły się zaplanowane spacery: m. in. śladami Lalki B. Prusa wędrowali uczniowie pani prof. Anety Reurowicz i pana prof. Kordiana Van Dessela, grupa pana prof. Tomasza Kocurka i pana prof. Aleksandra Lewińskiego zakotwiczyła w Muzeum Polin, a uczniowie klasy I C i II D pod opieką wychowawców pani Moniki Mierzejewskiej i pana Konrada Rawskiego rywalizowali sportowo na jednej z warszawskich kręgielni.

 

Można więc śmiało powiedzieć, że sport i kultura we Fredrze mają się całkiem dobrze :-)

 

 

Data dodania: 2022-06-21 13:29:54
Data edycji: 2022-07-01 13:30:15
Ilość wyświetleń: 149

Kalendarz

Olimpiady

Zgłoś się do olimpiady przedmiotowej!
Więcej informacji

Konkursy

Zgłoś się do konkursu szkolnego!
Więcej informacji
Bądź z nami
Aktualności i informacje
Biuletynu Informacji PublicznejElektroniczna Platforma Usług Administracji Publicznej
Logo Facebook
Facebook