Czcionka:

A+
A-

Kontrast:

Koncert piosenki świątecznej

Koncert piosenki świątecznej

W ostatnim dniu szkoły przed długą przerwą świąteczno-noworoczną, Samorząd Uczniowski wraz z pomocnikami Świętego Mikołaja obdarował nas magicznym koncertem świątecznych hitówDin dong zapukał Santa Claus do drzwi i zostawił w prezencie anielskie głosy, które wyśpiewały Merry Christmas Everyone. I przez chwilę poczuliśmy jak piękne mogą być białe święta (dziękujemy Ci panie Sinatra), że warto zostać razem gdy na zewnątrz zimno i przy dźwięku dzwoneczków czekać wspólnie na ten dzień jeden w roku, gdy wszyscy wszystkim ślą życzenia… i właśnie chyba ten utwór wywołał najszersze uśmiechy wśród zgromadzonej publiki. A to za sprawą trzech tenorów, którzy nieoczekiwanie dołączyli do chóru…a że jak wiemy śpiewać każdy może to i zaśpiewali…

Dowód na szkolnym FB: https://www.facebook.com/LiceumFredry/videos/2752991294721562/

Oczywiście nie mogło zabraknąć też życzeń dla wszystkich Fredrzan, które złożyła pani dyrektor Joanna Kaleta-Szabłowska i przewodniczący SU Kajetan Żuk.Ale święta to także czas pomagania innym i pamięci o potrzebujących. Dlatego tak pęknie wybrzmiał song Do They Know It’s Christmas? zaśpiewany przez całą grupę naszych Artystów, a wiemy z pewnego źródła, że szereg Fredrzan włączało się ostatnio w różne charytatywne inicjatywy.

https://www.facebook.com/LiceumFredry/videos/593727021429929/


I jeszcze tylko szczególnie gorące podziękowania dla naszych Artystów za zaangażowanie i pracę, którą wykonaliście, za chęci dzielenia się talentem z innymi. A śpiewali dla nas pomocnicy świętego Mikołaja: Alicja Banasiuk, Zofia Banaś, Paulina Baumgart, Julia Fiołna, Michalina Gruza, Joanna Grzymkowska, Emilia Haponiuk, Anna Kluczek, Julia Kutra, Katarzyna Linek, Filip Poniatowski, Maja Staruch, Wiktoria Stolarek, Amelia Turek, Kamil Witczak i Kajetan Żuk. Koncert brawurowo poprowadził niezastąpiony w tej kwestii Witold Wojciechowski, a nad jego przygotowaniem i przebiegiem czuwali nasi „techniczni”, którym równie serdecznie dziękujemy za nagłośnienie (grupa radiowęzła) i dekoracje (dziewczyny z klasy I E).

Odpoczywajcie (na przykład przy dobrej książce), bo zasłużyliście na długie ferie!

SzaCun!!!

Data dodania: 2019-12-20 21:40:03
Data edycji: 2020-10-21 15:43:31
Ilość wyświetleń: 272

Kalendarz

Olimpiady

Zgłoś się do olimpiady przedmiotowej!
Więcej informacji

Konkursy

Zgłoś się do konkursu szkolnego!
Więcej informacji
Bądź z nami
Aktualności i informacje
Biuletynu Informacji Publicznej
Facebook