
W środe 24 czerwca finałowym pojedynkiem między klasami III D i III E zakończył się szkolny turniej siatkówki. Niekwestionowanym Mistrzem LXXXI LO im. A. Fredry roku szkolnym 2025/2026 została klasa III E, która zakończyła finał pewnym zwycięstwem 2 : 0. Dlatego też wicemistrzowstwo szkoły przypada w udziale klasie III D.
Gratulujemy Zwycięzcom i wszystim zaangażowanym w rozgrywki drużynom oraz ich kibicom, którzy zdzierali gardła, by dopingować swoich siatkarskich idoli.
Turniej odbywał się przez cały 2 semestr, zgłosiło się 9 klas (wśród klas 1-3), było wiele zaciętych pojedynków, pięknych akcji i meczów, które zakończyły się dopiero po tie breaku. Ogromne podziękowania dla uczniów, którzy poświęcili swój czas po lekcjach, żeby wziąć udział w tym turnieju.
Do zobaczenia za rok na siatkarskim boisku :-)
Oprac. Sylwia Zając

00-180 Warszawa
ul. Miła 7