Czcionka:

A+A-

Kontrast:

Olimpiady przedmiotowe 2020/2021

Olimpiady przedmiotowe 2020/2021

Za nami już pewien cykl nauki w roku szkolnym 2020/2021, pora więc na pierwsze podsumowania na gruncie olimpijskim. Dość liczna grupa Fredrzan zgłosiła się do udziału w szkolnych eliminacjach do Olimpiad Przedmiotowych, jakie wystartowały zgodnie z kalendarzem MEN w bieżącym roku szkolnym. Z pewnością dla każdego startującego, było to ciekawe doświadczenie. Niezależnie od wyników, sam udział w Olimpiadzie pozwala spojrzeć na siebie, swoją wiedzę i umiejętności z nieco innej perspektywy. Co wiem, co umiem, nad czym mogę jeszcze popracować, jak reaguję w sytuacjach stresowych, gdy czeka mnie ważny egzamin - wszystko to są cenne doświadczenia, które na pewno pozwolą lepiej przygotować się do egzaminów maturalnych zamykających cykl nauki na poziomie szkoły ponadpodstawowej. Jest to z pewnością wartość dodana i nie należy jej bagatelizować, bo z perspektywy czasu zawsze postrzega się ją pozytywnie.

Dlatego właśnioe cieszy, że tylu Fredrzan zdecydowało się na udział w Olimpiadach. Dziękujemy za Wasze zaangażowanie i poniesiony wysiłek.

 

A wszystkim tym, którzy przeszli do kolejnego etapu, serdecznie gratulujemy i trzymamy kciuki na kolejnych sesjach egzaminacyjnych.

I tak zakwalifikowali się do drugiego etapu:

  • Olimpiady Wiedzy o Prawie - Wojciech Lewandowski 2A, Oliwia Nowakowska 2A, Krzysztof Wójcik 1B (opiekun pan T. Kocurek)
  • Olimpiady Języka Angielskiego - Barbara Biały 3B, Karolina Stachowiak1D, Kamil Gawor 3B (opiekun pani A. Mielcarek)
  • Olimpiady Statystycznej - Mateusz Szkopiński  2G, Kajetan Masiak 3D (opiekun pan K. Van Dessel)
  • Olimpiady Wiedzy o Polsce i Świecie Współczesnym - Igor Rakowski 2A, Wojciech Lewandowski 2A, Robert Miller 1B (opiekun pan T. Kocurek)
  • Olimpiady Literatury i Języka Polskiego - Julia Owoc 2A (opiekun pani Anita Widman-Drzewiecka)
  • Olimpiady Wiedzy o Mediach - Marcin Borowiak 2A, Oliwia Górecka 1A, Natalia Hahn 1A, Kamil Jamrozik 2A, Maria Kucharczyk 1A  (opiekun pani Anita Widman-Drzewiecka)
  • Olimpiady Znajomości Afryki - Emilia Krukowska 2C (opiekun pani Renata WIerna)

W Olimpiadzie Artystycznej wystartowały - Paulina Baumgart 2A i Aniela Sulich 2A (opiekun pani Renata WIerna) - wyniki kwalifikacji pojawią się do 15 stycznia 2021 r.

 

Data dodania: 2020-12-14 09:30:57
Data edycji: 2020-12-18 14:46:31
Ilość wyświetleń: 542

Kalendarz

Olimpiady

Zgłoś się do olimpiady przedmiotowej!
Więcej informacji

Konkursy

Zgłoś się do konkursu szkolnego!
Więcej informacji
Bądź z nami
Aktualności i informacje
Biuletynu Informacji PublicznejElektroniczna Platforma Usług Administracji Publicznej
Logo Facebook
Facebook