Czcionka:

A+A-

Kontrast:

Sportowi Championi we Fredrze!

Sportowi Championi we Fredrze!

Jak to się mówi, nie samą nauką żyje człowiek. Wiedzą o tym licealiści z Fredry, którzy stawiają w swoim życiu również na wychowanie fizyczne. I na gruncie sportowej aktywności odnoszą znaczące sukcesy. Poniżej prezentujemy naszych sportowych stypendystów i ich spektakularne osiągnięcia:

  • Bartosz Rembek kl. I B – narciarstwo alpejskie
    • II miejsce w klasyfikacji klubowej – Warszawska Olimpiada Młodzieży
    • III miejsce indywidualnie w slalomie w kategorii Junior Młodszy – Warszawska Olimpiada Młodzieży
    • III miejsce indywidualnie w kombinacji w kategorii Junior Młodszy – Warszawska Olimpiada Młodzieży
    • Narciarski Puchar Mazowsza – III miejsce w kategorii Junior Młodszy
    • Otwarte Mistrzostwa Warszawy – III miejsce w kategorii Junior Młodszy
    • Warszawska Liga Narciarska – I i II miejsce w slalomie gigancie w kategorii Junior Młodszy; I i II miejsce w kombi race w kategorii Junior Młodszy, I miejsce w klasyfikacji generalnej (kategoria Junior Młodszy)
    • Młodzieżowy Puchar Polski w Narciarstwie Alpejskim
  • Filip Szymański kl. I D – Unihokej

    • sezon 2021/22: Finał Mistrzostw Polski Ligii Juniorów Młodszych WU-16, który odbył się w miejscowości Gułtowy w dniach 14-15.05.2022 - I miejsce i tytuł Mistrza Polski w unihokeju

    • sezon 2021/22: Finał Mistrzostw Polski Ligii Juniorów Starszych WU-16, który odbył się w Niechanowie w dniach 09-10.05.2022 - II miejsce i tytuł Wicemistrza Polski w unihokeju

    • członek Reprezentacji Polski w unihokeju U-19.

  • Julia Kruger kl. I D – taniec

    • III miejsce  w Międzynarodowym konkursie w tańcu towarzyskim Baltic Grand Prix w Rydze, Łotwa: 14.08.2021

    • III miejsce w Mistrzostwach Polski w tańcach standardowych (taniec towarzyski) 09.04.2022 Ciechocinek

    • I miejsce w Mistrzostwach Polski w tańcach latynoamerykańskich w kategorii młodzież, 23-24.04.2022 

  • Michał Niebrzydowski kl. II B – kickboxing

    • Mistrzostwa Polski Juniorów w Kickboxingu, Zawiercie 27-29.05.2022 – tytuł Mistrza Polski w formule pointfighting, junior 63 kg

    • Ogólnopolski Puchar DFN w Kickboxingu, Susz, 6-7.05.2022 – I miejsce w formule pointfighting, junior 63 kg, II miejsce w formule light contact, junior  63 kg

    • Grand Prix Polski w Kickboxingu, Mińsk Mazowiecki 14-15.01.2022 – I miejsce w formule pointfight, junior 63 kg, II miejsce w formule pointfighting, junior 69 kg

    • Ogólnopolski Puchar DNF w Kickboxingu, Lidzbark Welski 3-5.12.2021 – I miejsce w formule pointfight, kadet starszy 63 kg, I miejsce w formule pointfighting, kadet starszy 69 kg

  • Gabriela Sankowska kl. II B – taniec

    • I miejsce na International Polish Championships w kategorii Modern Formations w grupie wiekowej 13-16 oraz II miejsce w kategorii Jazz Dance Formations w grupie wiekowej 13-16; 03-05.12.2021 Raszyn

    • I miejsce na Open Polish Dance Cup w kategorii Jazz Dance Formacje w grupie wiekowej 13-16, 16.10.2021 Warszawa

    • I miejsce w Pucharze Polski PZSC w kategorii Cheer Jazz Junior Drużyny, 20.11.2021 Kielce

    • VII miejsce na Międzynarodowym konkursie IDO Wold Jazz & Ballet/Pointe Championships w kategorii Jazz Dance Formations Juniors

    • I miejsce w kategorii Modern Formacje Juniorzy na Open Polish Dance Cup 2022 Busko-Zdrój oraz 3 miejsce w kategorii Jazz Dance Formacje Juniorzy.

    • I miejsce w kategorii Inne Formy Formacje w grupie wiekowej 13-16 na Warsaw Dance Champs 09.10.2021

  • Wiktoria Jarecka kl. II B – taniec

    • I miejsce w Krajowych Mistrzostwach International Dance Organization w kategorii HipHop Crew 17+, 01-03.04.2022 Janów Podlaski

  • Aleksandra Przeniosło kl. II C – taniec

    • I miejsce w Dzielnicowym Konkursie Tanecznym, XV Bemowskie Dni Taneczne 28-29.05.2022

  • Lena Pawłowska kl. II C – wioślarstwo

    • III miejsce w Międzynarodowych Regatach Bitwy Warszawskiej

    • II miejsce w Ogólnopolskich Regatach Warsaw Rive Race

    • III miejsce w Międzynarodowych Regatach Warsaw Head

    • II miejsce w Regatach Warszawskich Liceów

  • Gabriela Śmigielska kl. III A – siatkówka

    • zawodniczka Mazowieckiej Ligii Juniorek na szczeblu wojewódzkim

    • II miejsce w II Lidze Juniorek i awans do fazy PLAY-OFF umożliwiającej walkę o mistrzostwo Mazowsza

  • Natalia Bednarek kl. III B – badminton

    • II miejsce w zawodach w badmintona na Śródmiejskiej Olimpiadzie Młodzieży w Warszawie, 15.10.2021

  • Maria Komala kl. III C – piłka nożna

    • październik 2021 – Mazowiecki Puchar Polski, prawo do gry w centralnych rozgrywkach o Puchar Polski PZPN

Data dodania: 2022-06-08 13:39:39
Data edycji: 2022-06-24 14:56:10
Ilość wyświetleń: 306

Kalendarz

Olimpiady

Zgłoś się do olimpiady przedmiotowej!
Więcej informacji

Konkursy

Zgłoś się do konkursu szkolnego!
Więcej informacji
Bądź z nami
Aktualności i informacje
Biuletynu Informacji PublicznejElektroniczna Platforma Usług Administracji Publicznej
Logo Facebook
Facebook