Czcionka:

A+A-

Kontrast:

Zakończenie roku klas trzecich - 30 kwietnia 2021

Zakończenie roku klas trzecich - 30 kwietnia 2021

W piątek 30 kwietnia zabrzmiał symboliczny ostatni dzwonek dla naszych zacnych Maturzystów. Trzy lata upłynęły niezwykle szybko, a jak na złość trud nauki potęgowały okoliczności w jakich przychodzi nam dzisiaj żyć. Cieszymy się więc, że w zdrowiu dobrnęli Państwo do końca fredrowskiej przygody i mamy nadzieję, że zapiszą Państwo w pamięci tylko te dobre chwile spędzone w murach szkoły.

 

Dziękujemy za Wasz wysiłek intelektualny, sukcesy naukowe i olimpijskie zaangażowanie, dziękujemy za sportową aktywność, działalność społeczną i artystyczną, za wszae talenty i zdolności, które podziwialiśmy na przestrzeni tych lat. Niezwykle nas cieszy, że chcieliście się dzielić swoimi pasjami, że włączaliście się w życie szkoły, że byliście odpowiedzialni i solidarni gdy przyszły trudne momenty. 

 

Przygoda z Fredrą się kończy, zaczyna się całe życie... i na ten właśnie czas życzymy Wam szczęścia, zdrowia i sił, które pozwolą Wam wymyślać siebie, swoją przyszłość i swoją dorosłość. Niech spełniają się Wasze plany i marzenia!!!

 

Dziś świętujcie i cieszcie się pełnią młodości, która jest w Was (oczywiście pamiętając o bezpieczeństwie swoim i innych w tym trudnym czasie), a w następnych dniach niech napełnią Was mądre myśli, które przelejecie na papier maturalnych prac. Za Wami trzy lata ciężkiej pracy, więc nie ma opcji, by pytania z arkuszy były dla Was problemem :-)

Parafrazując Wieszcza, życzymy Wam "niechaj ręka giętka napisze wszystko, co pomyśli głowa..."

 

Powodzenia na Maturze i do zobaczenia w dorosłym życiu!!!

Data dodania: 2021-04-30 13:56:50
Data edycji: 2021-04-30 14:31:55
Ilość wyświetleń: 729

Kalendarz

Olimpiady

Zgłoś się do olimpiady przedmiotowej!
Więcej informacji

Konkursy

Zgłoś się do konkursu szkolnego!
Więcej informacji
Bądź z nami
Aktualności i informacje
Biuletynu Informacji PublicznejElektroniczna Platforma Usług Administracji Publicznej
Logo Facebook
Facebook