Czcionka:

A+A-

Kontrast:

Zakończenie roku szkolnego 2020/2021 pełne książkowych niespodzianek :-)

Zakończenie roku szkolnego 2020/2021 pełne książkowych niespodzianek :-)

Podobnie jak przed rokiem uroczystość zakończenia roku szkolnego 2020/2021 odbyła się w reżimie sanitarnym. Nie dane nam było wspólnie świętować w sali gimnastycznej, ale wszyscy Fredrzanie spotkali się z Wychowawcami Klas w salach lekcyjnych. Każdą z klas odwiedziła również Pani Dyrektor Joanna Kaleta-Szabłowska, która pogratulowała Uczniom znakomitych wyników na świadectwach, podziękowała za ciężką pracę, zwłaszcza tę wykonywaną w trybie zdalnym i życzyła udanego wakacyjnego odpoczynku, najlepiej z dala od wielkomiejskich murów.

 

Wychowawcy klas tradycyjnie wręczyli dyplomy i wyróżnienia dla Najlepszych, były podziękowania dla Społeczników, nie zabrakło również świadectw dla wszystkich Fredrzan, którzy uzyskali promocję do następnej klasy. Bez wątpienia ważną częścią zakończenia roku był też musical przygotowany przez uczniów dla uczniów (tutaj szczególne podziękowania dla klasy II D odpowiedzialnej za projekt i wszystkich aktorów, którzy wystąpili na ekranie). 

Słowem, były uśmiechy, była radość i perspektywa dwumiesuięcznego odpoczynku połączona z nadzieją, że we wrześniu wrócimy do tradycyjnego szkolnego  funkcjonowania.

 

Skoro wszystko już było, trzeba skupić się na tym, co jest... a są oczywiście WAKACJE i dwa długie miesiące do mądrego zagospodarowania.

Życzmy więc sobie odpoczynku, dobrej pogody i bezpieczeństwa, a wakacyjną przyjemnością niech będzie również lektura dobrej książki - tak w ramach nieformalnej pracy domowej :-) , bo czytac warto zawsze, nawet na wakacjach!

 

A jak widać na zdjęciu, kilka ciekwaych tytułów trafiło dziś w ręce całkiem sporego grona "zasłużonych" Fredrzan!

 

 

Data dodania: 2021-06-22 10:47:46
Data edycji: 2021-06-25 13:15:20
Ilość wyświetleń: 1101

Kalendarz

Olimpiady

Zgłoś się do olimpiady przedmiotowej!
Więcej informacji

Konkursy

Zgłoś się do konkursu szkolnego!
Więcej informacji
Bądź z nami
Aktualności i informacje
Biuletynu Informacji PublicznejElektroniczna Platforma Usług Administracji Publicznej
Logo Facebook
Facebook