Czcionka:

A+A-

Kontrast:

Zakończenie roku szkolnego 2021/2022

Zakończenie roku szkolnego 2021/2022

Przy pięknej pogodzie spotkaliśmy się po raz ostatni w murach Fredry w roku szkolnym 2021/2022. Chociaż sformułowanie "w murach" jest tutaj trochę na wyrost, wszak pierwszy raz od dawna uroczystość zakończenia roku szkolnego odbyła się na boisku szkolnym. Jest więc szansa, że stanie się to naszą nową tradycją.

 

A jeśli mówimy o tradycji, to tradycyjnie już w trakcie uroczystości najważniejsi byli uczniowie i ich osiągnięcia, do których odniosła się pani dyrektor Joanna Kaleta-Szabłowska, gratulując Fredrzanom edukacyjnych sukcesów i dziękując wszystkim za podejmowane działania. W wystąpieniu Pani Dyrektor było również nawiązanie do dramatu wojny jaka toczy się w Ukrainie i prośba, byśmy ciesząc się wolnością i wakacjami pamiętali o uchodźcach, którzy ciągle potrzebują naszej pomocy.

 

Tradycyjnie też pani dyrektor Joanna Kaleta-Szabłowska i pani wicedyrektor Mariola Boryn wręczyły najlepszym z najlepszych świadectwa z wyróżnieniem, dyplomy i nagrody książkowe.

Stypendia ufundowane przez Radę Rodziców pięciu fredrowskim społecznikom przekazały  przedstawicielki Rady: pani Ewa Pałka - przewodnicząca RR i pani Justyna Zalesińska - skarbnik RR. Wśród wyróżnionych znaleźli się Zuzanna Urbańska z kl. I D, Oliwia Górecka z kl. II A, Patryk Wójcik z kl. II D,, Zofia Wagner z kl. III D i Kamil Witczak z kl. III F.

 

Krótkie humorystyczne podsumowanie wydarzeń minionego roku zaprezentowała trupa artystów z klasy I A i I B, która obwieściła wszem i wobec, że choć tyle było dni, to i tak najważniejsze jest, że rozpoczynają się właśnie WAKACJE!!!

 

Tak oto rok 2021/2022 przeszedł do historii :-)

Data dodania: 2022-06-24 14:32:02
Data edycji: 2022-06-24 14:32:46
Ilość wyświetleń: 860

Kalendarz

Olimpiady

Zgłoś się do olimpiady przedmiotowej!
Więcej informacji

Konkursy

Zgłoś się do konkursu szkolnego!
Więcej informacji
Bądź z nami
Aktualności i informacje
Biuletynu Informacji PublicznejElektroniczna Platforma Usług Administracji Publicznej
Logo Facebook
Facebook