Zakończenie roku szkolnego - piątek 26 czerwca godz. 9.00
Uroczystość zakończenia roku szklonego 2025/2026 rozpocznie się od spotkania z Dyrekcją Szkoły w piątek 26 czerwca 2026 r. o godz. 9.00 na boisku szkolnym. Pani dyrektor Joanna Kaleta-Szabłowska i pani wicedyrektor Mariola Boryn uhonorują Najlepszych z Najlepszych wręczając świadectwa z wyróżnieniem, nagrody i dyplomy za działalność edukacyjną, sportową i społeczną. Stypendia naukowe wręczą także przedstawiciele Rady Rodziców.
Po oficjalnych uroczystościach uczniowie poszczegółnych klas spotkają się z Wychowawcami w salach lekcyjnych. Przydział sal na spotkania z Wychowawcami publikujemy w pliku poniżej: